ČASTÉ DOTAZY

Jak se přihlásím do turnaje
Jednoduše vyberete hru a pomocí selekce vybrat turnaj který vám vyhovuje a přehlásit se stvrzením.  Pro registraci do placených turnajů, musíte mít dobitou finanční částku na vašem účtu a následně se pouhým kliknutím zaregistrovat do daného turnaje.
 
Jak si vyberu peníze
Pro vyplácení peněz je potřeba, z bezpečnostních důvodů, použít stejnou metodu kterou byli peníze vkládány a nebo prokázat, že jste majitelem účtu vy nebo někdo z vaší rodiny. Na vyřízení požadavku je lhůta  48h od zadání příkazu, po té vám přijdou peníze na zvolený účet. 

Jak můžu do turnaje pozvat své přátelé
Po té co jste vytvořili nebo se zaregistrovali do libovolného turnaje, je v pravém menu pod mapou možnost vytvoření automaticky generovaného banneru s informacemi o daném turnaji. Ten lze snadno zkopírovat nebo rovnou přeposlat na vaše sociální sítě nebo formou zprávy/emailu zaslat přímo vaším známým a přátelům. Můžete tak snadno propagovat vámi vytvořené turnaje a získávat peníze za jejich založení.

Chyba ve výsledcích nebo podvádění hráčů u hry, co s tím?
Každému turnaji je možnost reportu.  Pokud se stane že by administrátor turnaje zadal výsledky špatně, naše obsluha bude postupovat podle dodaných screenshotů ostatních hráčů a výsledek sestaví na základě těch. Pokud chcete nahlásit že některý hráč cheatuje, je potřeba dodat důkaz, ideálně konkrétní cfg je-li k dispozici konkrétní čas konfliktního bodu či více specifikace jaký cheat byl použit atd. Po té to naše obsluha zváží a vyvodí patřičné opatření,pozastaví účet a hráče a případně znemožní jeho další účast na turnajích( ban, permaban). Takovýto důkaz bude brán jako prioritní a na jeho základě se vyvodí okamžité důsledky. 

Mám problémy s nahráním peněz k hernímu účtu, co mám dělat?
Pokud jste převedli peníze a ty se nepřičetli, kontaktujte prosím naší podporu na feedback@gsoul.eu nebo příslušného poskytovatele platební brány/metody, pro nahlášení problému.

Chtěl bych nahlásit problém nebo chybu/možné zlepšení na webu
Pro nahlášení chyb nebo případné zaslání návrhů pro zlepšení, využijte prosím email: feedback@gsoul.eu Pokud se bude jednat o podstatnou věc nebo dobrý nápad, je možnost získání finančního ohodnocení za toto nahlášení nebo upozornění a nebo další spolupráce s naší společností. Jsme otevřeni všem návrhům a případným vylepšením. 

Zaznamenal jsem podezřelou aktivitu nebo nevhodný obsah
Pokud zaznamenáte podezřelou aktivitu nebo zaregistrujete nevhodný/urážlivý obsah, kontaktujte nás prosím na email: info@gsoul.eu Při podstatném zlepšení nebo kvalitním řešení které nám uteklo je tu opět možnost finanční odměny.

Zájem o spolupráci
Pokud máte zájem o spolupráci s naší společností, kontaktujte nás prosím na email: teamwork@gsoul.eu
Seznam hledaných pozic najdete pod stránkou v sekci "spolupráce".
CHOOSE FROM MORE TOURNAMENTS        SHOW TOURNAMENTS
Copyright © GSoul.eu 2019. All rights reserved.
By using GSoul.eu I agree to all terms.

This site offers cookies. Continued browsing indicates that you agree to use them. More info   I agree